вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 6
home Познати

Светот и се воодушеви на Меган откако се појави во црн фустан без градник, неколку секунди подоцна сите се згрозија од овој детаљ (ФОТО)

Светот и се воодушеви на Меган откако се појави во црн фустан без градник, неколку секунди подоцна сите се згрозија од овој детаљ (ФОТО)

Новата принцеза која е миленичка на целиот свет вчера се појави сама на една изложба во кралската академија на уметностите во Лондон.

Војвотката од Сасек заблеска во црн фустан „Живанши“ кој го носеше без градник на што се воодушеви целиот свет, но многу брзо целиот свет се изненади кога самата ја отвори и затвори вратата од автомобилот.

Но, папараците и новинарите заборавија веднаш на овие детали, па се фатија за сосема друг поинтересен детаљ за целиот свет.

Станува збор за нејзините стапала кои според написите на новинарите се доста „запуштени“ и испукани.

Со оглед на тоа дека принцезата е позната по тоа што многу води сметка за својот изглед, ова е голем пропуст и гаф за неа, пишуваат сите светски медиуми, погледнете.