петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 38
home Познати

Свети како Лас Вегас: Да може овој настап пејачката Александра Младеновиќ би го запалила, особено облеката и бојата на коса! (ФОТО)

Свети како Лас Вегас: Да може овој настап пејачката Александра Младеновиќ би го запалила, особено облеката и бојата на коса! (ФОТО)

На пејачката Александра Младеновиќ буквално започна кариерата да и оди во нагорна линија откако пееше на свадбата на Вељко и Богдана, но години пред тоа таа се трудеше да се искачи на врвот, а патот до таму не беше лесен.

Таа важи за една од најатрактивните пејачки денес, но таа кога прв пат се појави пред јавноста учествувајќи во „Ѕвездите на гранд“ беше сосема поразлична од денес.

Нејзиниот настап и изглед од 2014 година очигледно е најкоментираниот во негативна смисла за неа.

На себе таа тогаш имала корсет покриен целиот со светкави циркони, а пантолоните не биле ништо поразлично, пишуваат српските медиуми.

Тогаш водителот фрапиран од овој изглед ја праша пејачката дали тоа се некој циркони? А таа му одговори па циркони, бисери, се што свети има…

Она што е најдрастично е бојата на коса која веднаш што стана позната ја промени, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус