сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сузана Манчиќ објави фотографија со помладата ќерка – луѓето во неверување од оваа убавина, таа е магнет за машките очи (ФОТО)

Сузана Манчиќ објави фотографија со помладата ќерка – луѓето во неверување од оваа убавина, таа е магнет за машките очи (ФОТО)

Водителката Сузана Манчиќ во јавноста од секогаш важела за жена која е средена од глава до пети, а нејзината убавина ја наследила и нејзината ќерка.

И додека постарата ќерка на Манчиќ Теодора е присутна во медиумите, помладата Наталија не сака многу да се експонира.

Доказ дека убавината од својата мајка ја има наследено токму и Наталија се заедничките фотографии на кои позираат двете.

„Каква убавица си родила“, „каков ангел“, „рај за очи“, се само дел од коментарите наменети за двете.

Убавината на нејзината ќерка во неколку наврати во минатото на социјалните мрежи ја имаат споредувано и со Анџелина Џоли.

Таа студира фотографија на Академијата на уметности и не планира да тргне по стапките на својата мајка.

Коронавирус