петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Суперхерои, балони и една посебна гостинка: Синот на Дарко Лазиќ го прослави третиот роденден, а еве во каква врска е со мајката на Алексеј (ФОТО)

Суперхерои, балони и една посебна гостинка: Синот на Дарко Лазиќ го прослави третиот роденден, а еве во каква врска е со мајката на Алексеј (ФОТО)

Синот на пејачот Дарко Лазиќ, Алексеј Лазиќ, го прослави својот 3-ти роденден во игротека. Како и многу момчиња на негова возраст, Алексеј го има својот омилен суперхерој, па на забавата имало аниматори во костим на Спајдермен.

Исто така, неговата торта беше со мотиви на херои и херои од стрипови.

Покрај малиот Алексеј, тука беше и гордата мајка и поранешна свршеница на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ, а дојде и полусестрата на Алексеј, Лорена, која пејачот ја има со поранешната сопруга Ана Севиќ.

Инаку, самата Марина Гагиќ во јавноста изјави дека е во тензична врска со Дарко и дека мисли дека тој не му посветува доволно време на Алексеј, сепак, изгледа дека страстите меѓу нив се смирија и дека пејачот и таа имаат најдено заеднички јазик, со оглед на тоа што и двајцата присуствувале на роденденска забава.

 

Коронавирус