четврток, 15. април 2021. Вести денес: 164
home Познати

Страста со Купер била само глума: Лејди Гага е во нова врска, но не со Бредли (ФОТО)

Страста со Купер била само глума: Лејди Гага е во нова врска, но не со Бредли (ФОТО)

Доделувањето на Оскарите ќе остане запаметено по настапот на Лејди Гага и Бредли Купер, со преполно емоции и страсти и тоа пред сопругата на актерот, Ирина Шајк.

Светот полуде со шпекулации дека помеѓу нив се родила љубов, а откако Гага брзо после тоа ја раскина и веридбата со Кристијан Карин, нема некој кој не се посомнева дека има нешто повеќе од пријателство.

Сепак, светските медиуми ја пренесоа веста дека Гага е во врска со Џереми Ренер, па никому не му е јасно дали тоа со Бредли беше глума, или сега Гага глуми за да не си го извалка името, со оглед на тоа што Купер е венчан маж.

Како што пренесуваат светските медиуми, Гага и Џереми сè повеќе време поминуваат заедно, а често со нив може да се види и неговата 6-годишна ќерка Ава.

Исто така, тие пренесуваат дека Гага сè уште не им изнела детали на своите пријатели, туку на сите им рекла дека тие се многу добри пријатели.

Најнови вести

Коронавирус