понеделник, 22. јули 2019. Вести денес: 157
home Познати

Столе Стоилов се огласи во врска со референдумот- еве што порача (ФОТО)

Столе Стоилов се огласи во врска со референдумот- еве што порача (ФОТО)

Капитенот на ракометниот клуб Вардар денеска во пресрет на референдумот во Македонија објави статус на својот Фејсбук профил.

-Никогаш северна, секогаш Македонија, напиша Столе.