вторник, 3. август 2021. Вести денес: 167
home Познати

ФОТО: Стоја со драстична трансформација која никој не ја очекувал ! Дали ќе можете да ја препознаете ?

ФОТО: Стоја со драстична трансформација која никој не ја очекувал ! Дали ќе можете да ја препознаете ?

Српската пеачката Стојанка Новаковиќ Стоја, се одлучила да направи трансформација на која никој не би се ни надевал. Иако нејзината црна, долга и бујна коса со години и е заштитен знак, сепак дошло ред за промена. Стоја на својата коса направила плави прамени и одлучила да се спреми за летната сезона.

 

View this post on Instagram

 

…a danas LETO ☀️☀️☀️ #stojainstitucija

A post shared by S T O J A (@stoja_institucija) on

На својот инстаграм профил објави фотографија со нејзината нова фризура, а нејзините фанови и следбеници имаа само позитивни коментари.

Коронавирус