петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 215
home Познати

Стивен Сигал прекина интервју по прашање за наводното сексуално злоупотребување

Стивен Сигал прекина интервју по прашање за наводното сексуално злоупотребување

Стивен Сигал драматично го прекина интервјуто за Би-би-си по прашање околу обвинувањата за сексуално злоупотребување.

Ѕвездата од боречките акциони филмови имаше вклучување во емисија во живо, па кога водителката Кирсти Варк го потсети на случката со обвинувањата за сексуално злоупотребување и како се справува со тоа, тој не дочека таа ни да го доврши прашањето, па веднаш се тргна од кадар.

Повеќе жени го обвинија Сигал за злоупотребување, меѓу кои и актерките Реџина Симонс и Џулијана Маргилес.

Најнови вести

Коронавирус