петок, 30. септември 2022. Вести денес: 112
home Познати

Стисната во силна машка прегратка: По свршеничкиот прстен, Лила покажа чии раце ја чуваат (ФОТО)

Стисната во силна машка прегратка: По свршеничкиот прстен, Лила покажа чии раце ја чуваат (ФОТО)

За денот на вљубените и виното се случија неколку понуди за брак меѓу познатите, а меѓу оние дами кои добија свршенички прстен беше и популарната водителка Лила Филиповска.

Иако го покажа прстенот и откри дека доби брачна понуда, Лила остана дискретна околу тоа кој е избраникот на нејзиното срце.

Оттогаш поминаа неколку дена, а таа на кусите Инстаграм приказни покажа дека оној што ја чува и пази, не ја испушта од прегратка, но сепак не го откри неговото лице.

Засега е позната само неговата тетовирана рака, на која таа ја потпре дланката со прстенот во фокус.

Лила во неколку наврати досега откри дека има повеќе среќа во љубовта кога тоа не и го открива на јавноста, а очигледно се уште се дружи на ова свое правило, па доволно и е да знаат само оние најблиските во животот.

Најнови вести

Коронавирус