понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Стегнати гради и совршена задница: Со жешка фотографија од под туш, Станија уште еднаш покажа со што раслолага (ФОТО)

Стегнати гради и совршена задница: Со жешка фотографија од под туш, Станија уште еднаш покажа со што раслолага (ФОТО)

Популарната старлета Станија Доброевиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од тоа како ужива во џакузи, но и уште една од по туш, а со истите на своите следбеници и го помати умот.

Таа уште еднаш покажа дека важи за една од најатрактивните девојки во регионот, а во преден план го истакна своето бомбастично тело, а секако и нејзиниот с*кси задник.

Инаку, познатата стралета е доста активна на социјалните мрежи и секојдневно објавува жешки фотографии, притоаа разгорувајќи ги машките фантазии кај нејзините следбеници а и кај сите останати.

ЕУРО 2020

Македонија