недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 68
home Познати

Старлетата по раскинувањето со момчето носи само скапоцена облека- од оваа цена на нејзината јакна нема да ви биде добро (ФОТО)

Старлетата по раскинувањето со момчето носи само скапоцена облека- од оваа цена на нејзината јакна нема да ви биде добро (ФОТО)

Поранешната учесничка во „Задруга“ Ана Кораќ по раскинувањето со своето момче Давид Драгојевиќ замина на зимување на Копаоник.

Таа таму се пофали што носи на себе, па стана мета на јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

Имено станува збор за нејзината јакна која на интернет се движи околу 4.900 евра, а таа со неа позираше на снегот покажувајќи го овој скапоцен детаљ на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

Инаку откако парот раскина, Ана секој момент го поминува сама, но само на фотографии, уверени се фановите, но во реалноста тоа е поразлично.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

ЕУРО 2020

Македонија