среда, 7. декември 2022. Вести денес: 53
home Познати

Старлетата не штедеше за нов автомобил, Тамара го покажа “миленикот“ (ФОТО)

Старлетата не штедеше за нов автомобил, Тамара го покажа “миленикот“ (ФОТО)

Српската старлета Тамара Ѓуриќ реши да се почести со нов “миленик“ на четири тркала.

Имено, познато е дека Тамара ужива да вози добри автомобили, а сега им се пофали на сите на Инстаграм.

Тамара сними како изгледа нејзиниот автомобил однадвор, а потоа го возеше и го покажа внатре.

Qatar 2022