среда, 4. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Старлетата легна на доработка: Погледнете го новото лице на Ана Кораќ која само што излезе од „Задруга 3“, замина под нож! (ФОТО)

Старлетата легна на доработка: Погледнете го новото лице на Ана Кораќ која само што излезе од „Задруга 3“, замина под нож! (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ неодамна го напушти реалното шоу „Задруга 3“ кој е пред самиот крај. само што изчезе од дворецот, таа веданаш стигна да оди кај естетскиот хирург за дасе „доработи“.

Имено, таа објави сторија од ординацијата за естстска хирургија и откри дека таа повторно отишла на затегнување на цртите на лицето.

Нејзината кожа на лицето сега е уште позатегната, носот е сè уште мал, а устата изгледа уште поголема.

Погледнете го убавоте  нејзиното ново лице и видете дали можете да ги забележите промените?

Најнови вести

Коронавирус