петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Старлетата го покажа погледот и зимската идила, но малкумина ги интересираше тоа покрај задникот во танга на Станија (ФОТО)

Старлетата го покажа погледот и зимската идила, но малкумина ги интересираше тоа покрај задникот во танга на Станија (ФОТО)

Откако сподели дел од тренингот и го снимаше задникот додека вежбаше, Станија Добројевиќ отпатува со своето момче Марко на Копаоник, од каде веднаш објави неколку голи фотки.

Имено, старлетата се соблече од проѕирна долна облека и позираше покрај широко отворениот прозорец со шубара на главата, а фотографиите ги полудеа нејзините придружници.

На Станија дефинитивно не и беше гајле за студот, па се опушти и позираше, а нејзиното момче ја сликаше од сите можни агли.

Коронавирус