сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 42
home Познати

Станија заведува во кујна: Бара маж, а тој треба да го исполнува само овој услов (ФОТО)

Станија заведува во кујна: Бара маж, а тој треба да го исполнува само овој услов (ФОТО)

Станија Добројевиќ е сон за многу мажи, но сега конечно призна дека има една “маана”.

Најпознатата старлета на својот Инстаграм профил објави фотографија од кујна, каде пробуваше да зготви храна, облечена во провокативна комбинација.

Сепак, таа призна дека не се снаоѓа добро во кујната, па решила да најде сопруг кој би го превел тоа наместо неа.

-Очајна домаќинка, во потрага по сопруг кој готви, има ли некој?, напиша Станија во описот на фотографијата.