понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Станија во костим за капење ги покажа бујните гради и задникот (ФОТО)

Станија во костим за капење ги покажа бујните гради и задникот (ФОТО)

Познатата старлета, Станија Доброевиќ пред неколку дена замина за Америка каде ќе остани речиси цел месец, а нејзиното момче Марко Марковиќ за време на нејзиното отсуство ќе одмара во Црна Гора.


Старлетата пред да замине во САД истакна нека одалеченоста нема да влијае на нивната врска и дека секој ден ќе контактираат. Таа само што пристигна во Америка се огласи на Инстаграм и ги почести нејзините следбеници со неколку жешки фотографии.

Овој пат Станија се фотографираше во костим за капење, во кој не пропушти да ги истакне нејзините гради и задникот.

Коронавирус