четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 77
home Познати

Станија во долна облека е подготвена да ви ги објасни сите трикчиња од игрите за возрасни (ФОТО)

Станија во долна облека е подготвена да ви ги објасни сите трикчиња од игрите за возрасни (ФОТО)

Откако ги мина задолжителните 28 дена во карантин по враќањето од САД во Србија, Станија Доброевиќ излезе од изолација. Како што влезево станот во Нови Сад, каде и за време на карантинот ги „збудале“ соседите, таква и се појави ви шоуто на „Ами Џи“ во Белград – речиси гола!

И додека беше во задолжителниот карантин старлетата не можеше да мирува, па така почна да ги „вознемирува“ соседите со своите нудистички излети на својата тераса.

Кога тргна да оди во емисија кај кај Оњен Амиџиќ, по улица се прошета во истата гардероба од проѕирна тантела, низ која се гледа сиот нејзин телесен раскош, со што случајните минувачи ги доведе во опасност да ги згази кола, додека се ѕвереа во неа – како се шета, речиси гола!

Но штом се врати дома, старлетата имаше нов гол план за уште една еротска сеанса од својот стан. Нејзината најнова фотосесија или ќе ве фрли во депресија или ќе ви го крене до плафон адреналинот.

Старлетата соблечена во секси долна облека, во корсет и мини гаќички од свила и тантела, црни чорапи и жартиери… ќе направи погледот да ви се впери само во една точка.

Станија зрачи со таков еротски набој што на самата помисла, низ главата сама ви проаѓа понекоја блудна мисла.

Зашто Станија со својата еротска доминација, веднаш ве прави подготвени за акција.

Можеби природата некакви умствени квалитети и дала само во мал промил, ама затоа ја надарила со сто проценти сексапил, кој ги буди и најскриените мечти. Старлетата вака дотерана, подготвена е да ви ги објасни, сите трикчиња од игрите за возрасни.

Најнови вести

Коронавирус