недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 68
home Познати

Станија во црвена секси долна облека им покажа и на женетите и на ергените, како го прослави „Денот на вљубените?!“ (ФОТО+ВИДЕО)

Станија во црвена секси долна облека им покажа и на женетите и на ергените, како го прослави „Денот на вљубените?!“ (ФОТО+ВИДЕО)

За Денот на вљубените, Станија Добројевиќ ги почести обожавателите со жешкото, „љубовно“ издание, разголена во постела во долна облека од црвена тантела.

Не остана многу скриено, бидејќи старлетата се соблече само во танга гаќички и позираше во скоро сите пози додека ја фотографираа од речиси сите можни агли.

Се тркалаше во големиот проѕирен балон со огромни кадифени мечиња и црвени плишани срца и на тој начин им приреди сочно задоволство на сите што ја следат. Едноставно, старлетата во нејзиниот стил реши да им покаже на сите дами во какво издание и расположение треба да се дочека празникот, додека на мажите, и на оние женетите и на ергените, како се слави „Денот на вљубените“!

Позите во кои ја демонстрираше намерата пред објективот на камерата никогаш не биле пожешки… А и Станија – никогаш посекси!

Затоа, ако годинава го пропуштивте, догодина – здравје, не пропушајте да го го прославите Св. Валентин со вака бујна страст, љубовен жар и манија…

Впрочем, секој од нас има своја Станија!?

ЕУРО 2020

Македонија