понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 45
home Познати

Станија со жестока порака јавно „го шутна“ Владимир: „Јас сакам мангупи, а ти си …

Станија со жестока порака јавно „го шутна“ Владимир: „Јас сакам мангупи, а ти си …

По неколку месеци, Станија и Владимир ја завршија својата романса кој започна во „Задруга 2“.

Имено, Црногорецот најпрвин објави снимка од него и Станија на неговиот Инстаграм профил, со заеднички фотографии од „Задруга 2“ придружени текст на песната на Дадо Полумента “За тебе секогапш ќе бидам тука, , и ќе дојдам од крајот на светот“.

Потоа, осамна чудна порака на неговиот профил, во кој ги повика фановите да ја поддржуваат само Станија, и да се молат за нејзиното здравје.

Сепак, 15 минути подоцна стигна нејзиниот одговор…

Станија, жестоко и брутално, јавно „го шутна“ Томовиќ одговарајќи му на неговите постови:

„Јас сакам мангупи, а ти си п*зда… не се разбравме баш најдобро“! – пишува старлетата во својата порака.

Вистина.мк