четврток, 4. март 2021. Вести денес: 81
home Познати

Станија со ново голо селфи: Старлетата со голи гради и длабоко врежана танга! (ФОТО)

Станија со ново голо селфи: Старлетата со голи гради и длабоко врежана танга! (ФОТО)

Станија Добројевиќ,  поранешната учесничка во неколку реални шоу, е позната по честотот објавување на провокативни фотографии на социјалните мрежи. Старлетата сега направи селфи во огледало по сончањето во солариум и на сите им го покажа голото тело. Станија ги покрила градите со рацете, а на себе носеше само гаќички.

Но, уште пред најновото голо селфи, старлетата предизвика „хаос“ на Инстаграм со две фотографии во кои е исто така само по секси долна облека. Седната на кожниот двосед со поглед што мами и провоцира, убавицата предизвика „колективна желба“ кај машкиот пол.

Особено возбудлива е следната поза на која старлетата на кожената софа е сликана како лежи на стомак, со напрчена задница во која длабоко се врежале минајтурните танга гаќички.

Инаку, Станија се смири со своето момче Марко Марковиќ, со кого имаше ријалити романса. Двајцата беа накусо разделени, но и дадоа уште една шанса на врската.

Сепак, Станија не сака да зборува многу за тоа, зашто вели дека изнесувањето на приватноста во јавноста само и создава нови нервози. Ама затоа обожава јавно да се фотографира разголена, во брутално секси пози!

Најнови вести

Коронавирус