среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 140
home Познати

Станија се пофали со новата шубара, но сите гледаа во нешто друго (ФОТО)

Станија се пофали со новата шубара, но сите гледаа во нешто друго (ФОТО)

Станија Добројевиќ објави фотографии од Златибор, каде е на зимување во еден луксузен  хотел, но како и секогаш луксузот не е тоа што им го привлече вниманието на сите, туку самата Станија.

Старлетата се пофали со шубара, но никој не гледаше во неа, нешто друго им бодеше во очи.

Облечена во џемпер под кој не носеше градник, јасно се отцртуваа нејзините гради, што особено им се допадна на нејзините следбеници.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија