четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Станија остана сама: Стави крај на врската со Марко, па сега ја откри причината

Станија остана сама: Стави крај на врската со Марко, па сега ја откри причината

Балканските медиуми денеска пишуваа дека Станија Добројевиќ и Марко Марковиќ раскинале.

ПИНК.РС стапи во контакт со Станија, која потврди дека дошло до раскинување.

-Не сакав претходно да зборувам на таа тема, но вистината е дека веќе не сме заедно. Останавме во коректни односи, мојот Пабло е сè уште со него и треба да се видиме деновиве за да ми го донесе, рече Станија.

Ја прашаа и за причината за прекинот.

„Далечината си го направи своето“ – рече Добројевиќ.

Коронавирус