недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Станија ја напушта Србија, заминува на итна операција во Америка

Станија ја напушта Србија, заминува на итна операција во Америка

Старлетата Станија Добројевиќ итно заминува од Србија за Америка каде треба да се оперира.

Станија, која учествува во едно реално шоу, го напушти истото по добивањето на здравствените резултати кои укажуваат дека таа итно мора да замине на операција.

Како што јавуваат српските медиуми, Станија има проблеми со тироидната жлезда и потребна е и мала хируршка интервенција која ќе биде извршена во Америка.

Најнови вести

Коронавирус