сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Станија добила понуда од 8 000 евра да сними филм за возрасни – еве што вели за тоа!

Станија добила понуда од 8 000 евра да сними филм за возрасни – еве што вели за тоа!

Старлетата Станија Добровојевиќ добила понуда да стане дел од порнографската индустрија.

Имено, откако направи профил на сајт возрасни, медиумите пишуваат дека на старлетата и се јавуваат менаџери кои се подготвени да платат 8000 евра за краток филм со нејзиното момче Марко.

„Точно е дека ми пристигнуваат секакви понуди, но сепак не сакам да снимам такве филмови. Ова што го правам за „Only fans“ ми се допаѓа зошто можам да се снимам и фотографирам како сакам, а сепак да биде премногу. Секако дека ми годат овие понуди, но сакам да си бидам сама газда“, вели старлетата.

Колку за потсетување, Станија неодамна отвори профил на сајт за ворзарасни каде што ќе ги наплаќа своите еротски фотографии.

Коронавирус