среда, 4. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Станаа најдобри другарки откако едната раскина, другата се разведе: По Славица Чуктараш и оваа пејачка позитивна на коронавирус!

Станаа најдобри другарки откако едната раскина, другата се разведе: По Славица Чуктараш и оваа пејачка позитивна на коронавирус!

Пејачката Милица Тодоровиќ е позитивна на коронавирус, пренесуваат српските медиуми.

Последните неколку денови Милица го помина времето во друштво на Славица Чуктараш за која денес се потврди дека е исто така позитивна на коронавирусот.

-Направив тест во исто време со Славица затоа што последните денови бевме заедно, а истиот е позитивен, вели пејачката.

 

View this post on Instagram

 

“Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kad smo drugačije budni?” M.A. #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Таа додава дека до вчера се чувствувала добро и не знаела дека има коронавирус, а денеска започнала да ги чувствува првите симптоми и температура.

 

View this post on Instagram

 

U meni jesen je. #milicatodorovic #ljubavmanje

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

-Во куќна изолација сме со Славица и се придржуваме на се што ни кажа докторот, така ќе остане додека не се чувствуваме подобро и додека немаме негативни тестови, вели Тодоровиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Најнови вести

Коронавирус