среда, 28. јули 2021. Вести денес: 178
home Познати

Стана вистинска секси мачка и предизвика војна дали користи фотошоп: Ана се преполови, а овој дел од телото и изгледа застрашувачки

Стана вистинска секси мачка и предизвика војна дали користи фотошоп: Ана се преполови, а овој дел од телото и изгледа застрашувачки

Пејачката Ана Николиќ долго водеше борба со вишокот на килограмите, а со најновата објава на социјалните мрежи ги воодушеви сите фанови.

Имено пејачката сподели фотографија од крштевката на својот внук од брат каде позира заедно со својата ќерка Тара.

 

View this post on Instagram

 

Kisses from Skoplje! ?

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Фановите веднаш забележаа дека пејачката драстично ослабела особено во делот на струкот, рацете, како и лицето.

 

View this post on Instagram

 

Krstili smo naseg Konstantina!?Srecno i dugovecno!Volimo te Kosta,tvoja Tara i tvoja tetka!❤️❤️❤️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

-Го крстивме нашиот Константин! Среќно и долговечно! Те сакаме Коста, твојата Тара и твојата тетка, напиша Ана под фотографијата, по што се нижеа лавина коментари дека пејачката изгледа застрашувачки во делот на лицето и вратот каде најмногу е ослабена и „испиена“.

Најнови вести

Коронавирус