сабота, 10. април 2021. Вести денес: 50
home Познати

Српските медиуми горат: Прва средба меѓу Кија, Слоба и неговата нова девојка

Српските медиуми горат: Прва средба меѓу Кија, Слоба и неговата нова девојка

Медиумите во Србија пишуваат дека се случила првата средба меѓу победничката на едно реално шоу и пејачка Кија Коцкар со нејзиниот поранешен сопруг, пејачот Слободан Радановиќ кој бил во друштво на својата нова девојка Јелена

Српскиот портал, Пинк.рс јавува дека вчера пејачката присуствувала на хуманитарна вечера, каде се случила средбата со нејзиниот поранешен сопруг Слоба Радановиќ и неговата нова девојка Јелена.

Слоба требало да пее на забавата на која екс сопружниците биле сместени во два одвоени сепареа.

Извор за овој портал открива дека Слоба со новата девојка поминал покрај сепарето каде се наоѓала Кија, а поранешните сопружници не се поздравиле, ниту пак се погледнале.

Коронавирус