сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 51
home Познати

Српскиот рапер и неговата бремена девојка имаа сообраќајка, еве каква е нивната состојба

Српскиот рапер и неговата бремена девојка имаа сообраќајка, еве каква е нивната состојба

Раперот Вук Моб и неговата бремена девојка имале сообраќајна несреќа во Белград.

По тој повод се огласи раперот и откри како се чувствуваат.

„Добро сум, мала штета, но се’ e во ред. Возачот од спротивната насока сакаше да не пресече, па дојде до судир“, изјави Вук.

Во автомобилот била и бремената Оливера, а тој откри како се чувствува.

„И таа е добро, јас се исплашив нешто да не и случи, но се заврши добро“ завршува раперот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vuk Mob (@iamvukmob)

ЕУРО 2020

Македонија