понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 162
home Познати

Српскиот пејач тајно се ожени- наместо одело и венчаница со сопругата се облекоа вака (ФОТО)

Српскиот пејач тајно се ожени- наместо одело и венчаница со сопругата се облекоа вака (ФОТО)

Алекса Перовиќ кој го гледавме во Гранд и Икс-Фактор, ги изненади сите кога откри дека чека бебе на 21. година, а сега се ожени, но наместо одело и венчаница, тој и сопругата носеа хит блузи.

Со бели маички на кои пишува младоженец и невеста, тие се заколнаа на вечна љубов.

Најнови вести

Коронавирус