понеделник, 26. јули 2021. Вести денес: 183
home Познати

Српскиот пејач ја победи короната- тоа што го побара ќеркичката од него на првата средба во домот ќе ве наежи (ФОТО)

Српскиот пејач ја победи короната- тоа што го побара ќеркичката од него на првата средба во домот ќе ве наежи (ФОТО)

Српскиот пејач Ѓорѓе Давид ја откри својата прва средба со ќеркичката откако го победи коронавирусот.

Имено тој откако излезе од болница од својот дом сподели емотивна фотографија која ги разнежни фановите.

„Денеска јас и Сташа имавме специјален ден. Ти благодарам Боже, напиша пејачот.

Тој го сподели и цртежот кој го нацртала неговата ќерка со што го изненадила откако се вратил во домот.

-Таа денеска посака да ограбиме продавница со играчки. Секако нејзината желба моја задача и ограбување на продавница, вели рокерот.

Коронавирус