четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 28
home Познати

Српската водителка падна на сцената: Со повреда и болка покажа дека е професионалец (ВИДЕО)

Српската водителка падна на сцената: Со повреда и болка покажа дека е професионалец (ВИДЕО)

Пред неколку дена водителката Драгана Катиќ доживеа несреќа на снимањето на емисијата „Никогаш не е доцна“ и се здоби со повреди на телото.

Покажа дека е вистински професионалец така што и покрај болката и хематомот на коленото, таа издржа на сцената до крајот на емисијата.

Кога започна да се симнува од големата сцена, водителката се сопна, а потоа падна, а во таа пригода го искриви зглобот, по што подоцна доби и хематом.

ЕУРО 2020

Македонија