петок, 30. септември 2022. Вести денес: 146
home Познати

Српската водителка има 47 години и изгледа бомбастично: Сања се разголе на егзотична дестинација (ФОТО)

Српската водителка има 47 години и изгледа бомбастично: Сања се разголе на егзотична дестинација (ФОТО)

Eедно од омилените лица на телевизијата „Пинк“, Сања Маринковиќ, на 47-годишна возраст, гордо го покажува своето витко и затегнато тело, а моментално ужива на Малдивите.

Mногумина велат дека никогаш не изгледаla подобро, но она што е јасно е дека решила да се посвети на патувања.

Најнови вести

Коронавирус