петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 168
Во живо

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

home Познати

Српската водителка го покажа новото момче- кога ќе видат со каков фраер се бакнуваше многу жени ќе го посакаат истото (ФОТО)

Српската водителка го покажа новото момче- кога ќе видат со каков фраер се бакнуваше многу жени ќе го посакаат истото (ФОТО)

Водителката Душица Јаковјевиќ неодамна на едно гостување во една емисија призна дека повторно е заљубена и исполнета ужива во љубовта.

-Во нова врска сум со многу убаво момче кое ми одговара на мене, рече Душица неодамна не откривајќи никакви детали околу новиот избраник.

Овие денови водителката не издржа па јавно го покажа своето момче споделувајќи фотографии од нив двајцата на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusica Jakovljevic (@dusicajakovljevic) on

Станува збор за момчето кое е помладо од водителката неколку години и истиот е бизнисмен во Белград и сопственик на неколку фирми.

Според коментарите на социјалните мрежи многумина девојки посакале да бидат на местото на водителката, бидејќи тој за нив е ултра згоден, погледнете.

Локални избори 2021