среда, 15. јули 2020. Вести денес: 253
ИЗБОРИ 2020

ДИК СО НОВИ БРОЈКИ: Еве колкава е излезеноста до 19 часот во Македонија

home Познати

Српската водителка без шминка- Изгледа десет години помладо (ФОТО)

Српската водителка без шминка- Изгледа десет години помладо (ФОТО)

Познатата српска водителка Душица Јаковлевиќ покажа како изгледа без шминка со фотографија која ја објави на социјалните мрежи.

Мора да признаеме, изгледа многу помладо и поубаво.