сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 114
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Кисела Вода

home Познати

Српската раперка ја ископира Цеца: На кого подобро му стои фустанот што Ражнатовиќ го носеше на свадбата на Вељко? (ФОТО)

Српската раперка ја ископира Цеца: На кого подобро му стои фустанот што Ражнатовиќ го носеше на свадбата на Вељко? (ФОТО)

Српската раперка Ивана Расиќ попозната како Сајси МС (38) го привлече целото свое внимание на доделувањето на МАК наградите  откако се појави во комбинација која на сите веќе добро им е позната.

Станува збор за фустанот кој Цеца го носеше во улога на свекрва на свадбата на нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ.

Српските медиуми пишуваат дури и дека фризурата и била иста, а нивната разлика била само во алките кои раперката ги носела на рацете.

Фановите дури започнаа и јавна дебата на која подобро и стои фустанот, што мислите?

Парламентарни избори 2020