недела, 4. декември 2022. Вести денес: 68
home Познати

Српската пејачка воодушеви со фотографија од ќеркичката, под неа сподели емотивна порака (ФОТО)

Српската пејачка воодушеви со фотографија од ќеркичката, под неа сподели емотивна порака (ФОТО)

Прекрасна фотографија беше објавена на Инстаграм профилот на Слаѓа Алегро.

Пејачката која пред десетина дена стана мајка, на својот профил објави фотографија од ќеркичката Мила.

Во опис на фотографијата пејачката напиша емотивна порака: „Ќе те следиме каде и да чекориш“.

Praticemo te kud god koracala…⭐

A post shared by Sladja Allegro (@sladja.allegro) on

Најнови вести

Коронавирус