петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Српската пејачка толку многу ослабе што на неа останаа само џиновските г*ади- фановите по оваа глетка веднаш започнаа со нејзината исхрана

Српската пејачка толку многу ослабе што на неа останаа само џиновските г*ади- фановите по оваа глетка веднаш започнаа со нејзината исхрана

Српската пејачка Јана Тодоровиќ толку многу ослабе што сега фановите не ја препознаваат во буквална смисла на зборот.

Таа на социјалните мрежи со фановите сподели фотографија на која ги покажа резултатите од ослабувањето кое траело во изминатиот период.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011)

Таа ослабела дури 20 килограми со што сега српските медиуми и го дадоа епитетот „најдобра риба на естрадата“.

Линијата до совршенство таа пред се ја довела само со здрава исхрана, но и малку вежбање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011)

Коронавирус