четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 88
home Познати

Српската пејачка сподели селфи од плажа без шминка- фановите ги триеја очите од глетката која не е за верување (ФОТО)

Српската пејачка сподели селфи од плажа без шминка- фановите ги триеја очите од глетката која не е за верување (ФОТО)

Српската пејачка Сара Јовановиќ попозната како Сара Јо ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм откако сподели фотографија во потполно природно издание.

Имено таа изгледа толку природно и убаво без шминка што фановите веднаш започнаа да ги тријат очите од неверување како таа навистина изгледа без грам шминка на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

таа инаку е на одмор во Хрватска од каде секојдневно ги изненадува фановите објавувајќи фотографии од уживањето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

Најнови вести