среда, 29. март 2023. Вести денес: 141
home Познати

Српската пејачка сподели фотографија од скапоцениот оштетен автомобил- кога ќе видите како и се одмаздиле и вас ќе ви падне криво

Српската пејачка сподели фотографија од скапоцениот оштетен автомобил- кога ќе видите како и се одмаздиле и вас ќе ви падне криво

Познатата српска пејачка на својот Инстаграм профил се пожали на своите фановите за тоа што и се случи денеска.

Имено пејачката Катарина Грујиќ многу е активна на социјалните мрежи, па така овој пат не изостави освен убави моменти да сподели и еден не така добар момент од нејзиниот секојдневен живот.

Таа го фотографираше својот изгребан скапоцен автомобил и јавно се обрати до сите:

-Надлежните органи ја работат својата работа, но мој совет ти е кој и да си сам да одиш и да се пријавиш во полиција. До крајот на денот ќе стигнат и видео снимките од сигурносните камери, па сам одлучи што е полесно, напиша пејачката.