сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 54
home Познати

Српската пејачка со најдлабоко деколте досега, колегата внимаваше градите да не излезат надвор (ФОТО)

Една од најпознатите пејачки во регионот, Дара Бубамара, на своето последно гостување на телевизија го покажа најдлабокото деколте.
Српската пејачка со најдлабоко деколте досега, колегата внимаваше градите да не излезат надвор (ФОТО)

Провокативноста на српската естрада секогаш била присутна.

Една од најпознатите пејачки во регионот, Дара Бубамара, на своето последно гостување на телевизија го покажа најдлабокото деколте.

Таа толку ги имаше разголено градите што нејзиниот колега Кеба мораше со рацете да ги држи за да не излезат од фустанот.