вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 106
home Познати

Српската пејачка со македонско потекло има ќерка бомба: Завршила најтежок факултет со 10-ка, а мажите ретко „положуваат“  кај неа (ФОТО)

Српската пејачка со македонско потекло има ќерка бомба: Завршила најтежок факултет со 10-ка, а мажите ретко „положуваат“  кај неа (ФОТО)

Српската фолк пејачка Гоца Божиновска од бракот со композиторот Раде Вучковиќ ја има ќерката Јелена Вучковиќ која исто како и својата мајка се занимава со пеење, а од бракот со Зоран Шијан Гоца ја добила и ќерката Зорана Шијан и синот Мирко Шијан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @zoranasijan on

Зорана ужива во необичниот начин на живот, но привлекува големо внимание и на социјалните мрежи особено на Инстаграм каде ја следат повеќе од 20 илјади следбеници.

 

View this post on Instagram

 

☀️☀️☀️

A post shared by @ zoranasijan on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @zoranasijan on

Со обѕир на тоа дека е вистинска секс бомба не е ни чудо зошто привлекува толку големо внимание иако не е позната личност.

Таа инаку има завршено факултет за финансии и банкарство и тоа со чиста десетка, пренесуваат српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @zoranasijan on

-Пресреќна сум што имам такво дете. Мојата ќерка дипломираше и тоа со чиста десетка. Горда сум бидејќи она скоро сите испити ги даде додека беше на Фарма. Бев три месеци на имотот во Лисовиќ, а Зорана ги даваше испитите. Кога дојдовме дома и остана само еден. Го положи, а потоа и дипломираше, неодамна изјави пејачката Гоца Божиновска за српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @zoranasijan on

 

View this post on Instagram

 

Me walking into 2020 with my selfish ass attitude and ready to get everything I deserve ??

A post shared by @ zoranasijan on

Најнови вести

Коронавирус