четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 190
home Познати

Српската пејачка со македонско потекло е силна како лавица – докторот и заби игла во лицето, а таа повеќе не може да крие што се случува (ФОТО)

Српската пејачка со македонско потекло е силна како лавица – докторот и заби игла во лицето, а таа повеќе не може да крие што се случува (ФОТО)

Фолк пејачката Гоца Божиновска (57) која има македонско потекло е позната како пејачка која води сметка многу за својот изглед.

Таа на сметка на својот изглед добива и многу комплименти, па така редовно посетува салони за убавина, а овој пат истото реши да го сподели со фановите.

Со оглед на тоа дека годините си го прават своето, пејачката реши да посети естетски хирург и да се подмлади.

Гоца на Инстаграм објави фотографија од ординација каде докторот и забива игла во лицето вршејќи ботокс за подмладување.

Коронавирус