вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 81
home Познати

Српската пејачка се врати од Евровизија, па се реши за голема промена – за да ја покаже оваа тетоважа од големо значење мораше да се соблече

Српската пејачка се врати од Евровизија, па се реши за голема промена – за да ја покаже оваа тетоважа од големо значење мораше да се соблече

Популарната пејачка и членка на глупата „Hurricane“, Сања Вучиќ неодамна ја покажа својата нова тетоважа, а сега откри и од каде и е инспирацијата за истата.

Инаку по враќањето од Евровизија во Ротердам, пејачката имаше доволно слободно време за себе, а еден дел од тоа време го помина и кај својот тату мајстор.

Сања кај него ја корегираше старата тетоважа.

-Не постој посебна причина за корекцијата, сакам да се тетовирам и тоа е нешто што го правам (се смее). Имам некои тетоважи кои сакав да ги прекријам, па затоа дојдов тука, вели Сања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Vučić (@sanjalilwolf)

Таа додава дека за тетоважата на бутот на која има цвеќиња и е со посвета за сите жени во нејзиниот живот.

Инаку таа тетоважата со цвеќиња ја има на десниот бут.

Најнови вести

Коронавирус