вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 228
home Познати

Српската пејачка се тестираше од коронавирусот: Со денови не може да стане од кревет, одбива да се види со сите кои и нудат помош! (ФОТО)

Српската пејачка се тестираше од коронавирусот: Со денови не може да стане од кревет, одбива да се види со сите кои и нудат помош! (ФОТО)

Доказ дека коронавирусот не влијае само на нивните настапи и финансии, туку и на приватниот живот доказ е српската пејачка Јасна Јами Миленковиќ која последниве денови живее во потполна изолација од страв да не се зарази со коронавирусот.

Српските медиуми пренесуваат дека пејачката пред неколку денови се тестирала од коронавирусот, а по добиените резултати со денови не излегува од дома и одбива да се гледа со најблиските пријатели и семејството.

 

View this post on Instagram

 

Dok se gori bave boljima,bolji se bave sobom.Zato su i bolji?❤

A post shared by Jasna Milenkovic Jami ??????♋? (@jamiofficial) on

-Отиде во една невладина институција во која се тестираше од коронавирусот. Изгледаше многу лошо и беше сигурна дека тестот ќе и биде позитивен, сепак тестот беше негативен, а потоа од среќа заплака среде болницата, вели извор близок до пејачката.

Сепак тој додава дека таа останала да живее во изолација во наредните денови.

 

View this post on Instagram

 

Glavu gore Srbijo❤!!! Šta sve nismo preživeli? I ovo će proći…❤

A post shared by Jasna Milenkovic Jami ??????♋? (@jamiofficial) on

Најнови вести

Локални избори 2021