недела, 7. март 2021. Вести денес: 39
home Познати

Српската пејачка се соблече по градник, нејзините фанови одлепија: Смирете се, сите ќе ве блокирам

Српската пејачка се соблече по градник, нејзините фанови одлепија: Смирете се, сите ќе ве блокирам

Пејачката Славица Чуктераш откако се разведе со фудбалерот Владо Аврамов, потполно се опушти и на „Инстаграм“ објави фотографија за која сите зборуваат.

Чуктераш ги почести своите следбеници со провокативна фотографија во издание во кое немавме прилика да ја видиме досега.

Славица позираше во градник и тренерка, а она што сите го забележаа е нејзината одлична фигура.

„Вечер за маска на лицето“ напиша пејчката како објаснување под фотогафијата.

Провокативното издание на Славица направи вистински хаос на социјалните мрежи, па нејзините фанови на престанаа да коментираат.

„Апсолутно гориш“, „Леле каков струк“, „Згодница“ се само некои од коментарите.

По бројните комплименти и бурни реакции, се огласи и пејачката, па порача: Смирете се, сите ќе ве блокирам.

Најнови вести

Коронавирус