четврток, 24. септември 2020. Вести денес: 61
home Познати

Српската пејачка се разголи, но дома, покрај својот базен! (ФОТО)

Српската пејачка се разголи, но дома, покрај својот базен! (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко, на крајот на јануари, станаа родители на синот Јован, а претходно го добија својот прв син Јаков во 2016 година.

Кратко по породувањето, Сека се врати на старата линија, а честопати на социјалните мрежи ги воодушевува фановите со фотографии на кои позира со старо- новата форма.

Сега таа повторно заинтригира, но овојпат со похрабра варијанта.

Имено, Алексиќ позираше покрај базенот, покриена делумно со чаршаф , иако е јасно дека на неа нема апсолутно ништо.

„Не си вистинска жено“, „Изгледаш убаво“, „Секоја чест на изгледот“ … се само некои од коментарите под фотографијата на Сека.

View this post on Instagram

?? #home #relax

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Коронавирус