сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 2
home Познати

Српската пејачка се онесвестила на настап- Мора итно на операција

Српската пејачка се онесвестила на настап- Мора итно на операција

Српската пејачка Катарина Грујиќ се онесвестила среде снимање, а потоа самата признала дека намалила со храната и дека постојано работи поради што телото и се исцрпило.

– Работев пет дена по ред и почувствував мачнини. Всушност мислев дека сум настинала, не знаев дека проблемот е сериозен, изјавила пејачката.

Таа итно мора да ги извади крајниците поради што ќе оди на операција.

Коронавирус