петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 41
home Познати

Српската пејачка преживеа пекол: Сакаше да се обеси откако двапати ги загуби бебињата, а денеска блеска од радост (ФОТО)

Српската пејачка преживеа пекол: Сакаше да се обеси откако двапати ги загуби бебињата, а денеска блеска од радост (ФОТО)

Пејачката Слаѓа Алегро е жив доказ дека човек може да биде среќен и по голема тага.

Симпатичната пејачка која е омилена меѓу колегите ја изгубила желбата за живот кога и било најтешко и двапати ги загубила бебињата.

 

View this post on Instagram

 

Zivot❤❤❤

A post shared by Sladja Allegro (@sladja.allegro) on

Но, денеска пејачката на 40 години е пресреќна бидејќи не ни сонувала во животот дека ќе стане мајка.

 

View this post on Instagram

 

❤❤❤❤

A post shared by Sladja Allegro (@sladja.allegro) on

 

View this post on Instagram

 

Dobro jutro…☀️ #lovemylife #vacation #montenegro #mybaby #myworld #mila

A post shared by Sladja Allegro (@sladja.allegro) on

Нејзината ќерка Мила се роди во јуни годинава, а таа е многу посветена мајка и сопруга, доказ за тоа се секојдневните фотографии од нејзината семејна идила, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

❤❤❤ my all ❤❤❤

A post shared by Sladja Allegro (@sladja.allegro) on

Најнови вести

Коронавирус