петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 11
home Познати

Српската пејачка облече три броја поголем корсет, па среде настап и падна- фановите буквално се ѕвереа во нејзините гр*ди (ФОТО+18)

Српската пејачка облече три броја поголем корсет, па среде настап и падна- фановите буквално се ѕвереа во нејзините гр*ди (ФОТО+18)

Популарната српска пејачка за време на својот настап се појави со сосема нова фризура, но во текот на вечерта, фановите наместо во новиот имиџ не престанаа да гледаат во нејзиното деколте.

Додека таа пеела со сета енергија во себе корсетот не и мирувал, а доказ се папараците кои неуморно го сликале секој детаљ.

Српските медиуми пишуваат дека градите на пејачката неколкупати во текот на вечерта и испаднале, а особено тоа го забележувале фановите во првите редови од ноќниот клуб.

Таа во неколку наврати си го фаќала и долниот дел од телото, со што машкиот дел од публиката со задоволство уживал во нејзиниот секси настап на сцената, погледнете.

Коронавирус