петок, 30. јули 2021. Вести денес: 44
home Познати

Српската пејачка нема среќа во љубовта- сите мислеа дека по раскинувањето со братот на Саша Ковачевиќ ќе се мажи, но сега преживува… (ФОТО)

Српската пејачка нема среќа во љубовта- сите мислеа дека по раскинувањето со братот на Саша Ковачевиќ ќе се мажи, но сега преживува… (ФОТО)

Наместо свадба како што многумина очекуваа, српската пејачка ги разочара сите раскинувајќи ја врската со својот долгогодишен партнер.

Имено Милица Тодоровиќ раскина со своето долгогодишно момче Милош Пауновиќ, а оваа вест одекна во сите српски медиуми иако многумина очекуваа крунисување на врската.

Парот инаку не е во врска веќе со месеци, а наводно пејачката го замолила тој додека таа е на турнеја да се спакува и да си замине од заедничкиот стан каде што живеле.

Парот беше во врска повеќе од пет години, а долг период и соработувале, а Милица во врската влезе откако претходно раскина со братот на Саша Ковачевиќ, Раде.

Коронавирус